RTV jakiego poszukujesz, dobre ceny
RTV jakiego poszukujesz, dobre ceny

Wyszukiwanie na stronie
Przejdź do: Zawartość | Menu główne | Nowości | Aktualności | Patička

Krótkofalówki GoGEN Maxipes Fík MAXI walkie talkie

Krótkofalówki - komplet 2 krótkofalówek, zasięg do 4 km, wybór z 8 kanałów, grupa częstotliwości PMR 446 MHz, zasilanie 3 x AAA (są częścią pakowania)
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Filmy
  • Do pobrania
  • Opcje
Do przyrody i do komunikacji z rodzicami lub z kolegami
Dla wszystkich dzieci przygotował Maxipes Fík wyśmienity zestaw 2 krótkofalówek. Na pewno będą wyśmienitym przewodnikiem wszystkich dzieci, które chcą być w kontakcie ze swoim kolegą, koleżanką lub swoimi rodzicami. A dla rodziców mogą być łatwym pomocnikiem, jak mieć swoje dziecko "pod nadzorem" i choć nie jest aktualnie w ich pobliżu. W wolnym terenie krótkofalówki potrafią komunikować aż na odległość 4 km, w zabudowie może się maks. odległość różnić.
Przy użyciu jednej krótkofalówki wewnątrz budynku a drugiej w wolnym terenie są sprawdzone aż na odległość 3,5 km!
Bawiące się dzieci zdecydowanie ucieszy możliwość wyboru między 8 kanałami komunikacyjnymi i łatwą obsługą krótkofalówek przy ich używaniu.


"Odbiór" i funkcje gdzie tylko popatrzysz
Krótkofalówki posiadają funkcje najbardziej zaawansowanych krótkofalówek. Funkcja wyszukiwania ("skanowania") kanałów umożliwia wyszukać wszystkie stacje radiowe na wszystkich kanałach bez konieczności ręcznego przełączania pomiędzy kanałami. Z funkcją zamykania przycisków i "oszczędzania baterii" można używanie krótkofalówek bardzo ułatwić i maksymalizować czas ciągłego używania. Dzięki zasilaniu krótkofalówek za pomocą baterii mikro paluszków można krótkofalówki używać do komunikacji i 2 kolegów mieszkających blisko siebie, krótkofalówki nie są potem zależne do specjalnej ładowarki lub stacji do ładowania.
Do wygodnego używania krótkofalówki posiadają możliwość ustawienia głośności, wskaźnik wyładowania baterii a także praktyczny klips do pasku w celu bezpiecznego przymocowania krótkofalówki do odzieży, plecaka itd.
Pomarańczowe podświetlenie wyświetlacza umożliwia nieograniczone używanie krótkofalówek o jakiejkolwiek porze dnia, i w zupełnej ciemności.


Gwarancja 24 miesiące
Częstotliwość transmisji446 MHz
Liczba kanałów8
Zasięg na otwartej przestrzeni4000 m
Technologia VOXNie
Regulacja głośnościTak
Wskaźnik niskiego poziomu bateriiTak
Skanowanie kanałówTak
ŚwiatłoNie
Rodzaj bateriiAAA
Waga 162 g
Wysokość 15,0 cm
Szerokość 5,5 cm
Głębokość 3,5 cm
Waga opakowania 350 g
Wysokość opakowania 7,0 cm
Szerokość opakowania 21,7 cm
Głębokość opakowania 15,3 cm


Submenu