Zestaw audio z gramofonem BT GoGEN MSG 262, cyfrowe radio FM, bluetooth, USB

Kod produktu: GOGMSG262BTU
Gramofon z cyfrowym radio FM, zabudowane głośniki, wejście USB - odtworzy MP3/WAV/WMA, przekaz do MP3, szybkość 33/45/78 RPM, Bluetooth

Opis i specyfikacja

Powrót do korzeni
Z gramofonem i płytami winylowymi większość fanów muzyki pożegnała się na jakiś czas temu. Jednak w ostatnich latach „winyle” stały się modne a nie jeden zespół wydał swój album na czarnej płycie. I Choć gramofony nie są najbardziej rozpowszechnionym urządzeniem do odtwarzania muzyki cały czas zachowują swój urok.

Klasyka do zadań specjalnych
Wcześniej do zadań gramofonu należało tylko odtwarzanie muzyki z płyt winylowych, dzisiaj stał się on urządzeniem wielofunkcyjnym. Gramofon GoGEN MSG262BTU jest wyposażony w cyfrowy tuner FM , dzięki któremu możesz wybrać ulubioną częstotliwość i zrelaksować się przy słuchaniu swojej ulubionej stacji radiowej. W czasie powstania samych gramofonów technologia odtwarzania dźwięku była najistotniejszą funkcją. Czas biegnie a gramofon GoGEN MSG262BTU wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Urządzenie wyposażone jest w adapter Bluetooth, dzięki któremu odtworzy twoje ulubione utwory z telefonu komórkowego. W wyposażeniu gramofonu znajduje się również złącze USB, dzięki któremu możesz odtwarzać utwory z pendriva.


Konwertuj swoje przeboje z płyt analogowych na nośniki cyfrowe.
Chyba każdy ma na płycie ulubione przeboje, których chętnie słucha, niezależnie od tego gdzie się znajduje. W samochodzie, biurze, warsztacie itd. Specjalna funkcja RIP, którą oferuje gramofon GoGEN MSG262BTU pozwala na konwersję utworów z płyt winylowych do formatu mp3 . Dźwięk swoich ulubionych przebojów możesz konwertować z postaci analogowej na cyfrową i zapisać na dysk stały w swoim komputerze. Potem możesz je sobie umieścić do odtwarzacza MP3, na pendrive, kartę SD i słuchać zawsze gdy masz na to ochotę.

Cyfrowy tuner FM, 20 preselekcji
Gramofon, szybkość 33/45/78
Bluetooth
wejście USB
Wsparcie formatu MP3
Wstępnie nastawione equalizery
Ripowanie w razie gramofonu / radia / wejścia AUX
wejście AUX
ekran LCD
Wyjście słuchawkowe
Line out, wyjście audio
Pilot zdalnego sterowania
Moc wyjściowa 2 x 1,5 W

Specyfikacja techniczna

Masa 3.010
Głębokość 34
Wysokość 16.500
Szerokość 35.500
Masa 2.420
Głębokość 29
Wysokość 12
Szerokość 32
Czytnik kart Nie
USB Tak
Wejście Audio Tak
Wejście Aux (Audio/Video) Tak
Wyjście Audio Tak
Wyświetlacz LCD Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Tuner cyfrowy
Zgrywanie na USB / SD na USB
Prędkości odtwarzania 45
Prędkości odtwarzania 33
Prędkości odtwarzania 78
Opuszczanie igły manualne
Przedwzmacniacz Nie

Wideo