Walkie-talkie dla dzieci Gogen MAXIVYSILACKY P, różowy

Kod produktu: GOGMAXIVYSILACKYP
Krótkofalówki - komplet 2 krótkofalówek, zasięg do 4 km, wybór z 8 kanałów, grupa częstotliwości PMR 446 MHz, zasilanie 3 x AAA (są częścią pakowania)

Opis i specyfikacja

Do przyrody i do komunikacji z rodzicami lub z kolegami
Dla wszystkich dzieci przygotował Maxipes Fík wyśmienity zestaw 2 krótkofalówek. Na pewno będą wyśmienitym przewodnikiem wszystkich dzieci, które chcą być w kontakcie ze swoim kolegą, koleżanką lub swoimi rodzicami. A dla rodziców mogą być łatwym pomocnikiem, jak mieć swoje dziecko "pod nadzorem" i choć nie jest aktualnie w ich pobliżu. W wolnym terenie krótkofalówki potrafią komunikować aż na odległość 4 km, w zabudowie może się maks. odległość różnić.
Przy użyciu jednej krótkofalówki wewnątrz budynku a drugiej w wolnym terenie są sprawdzone aż na odległość 3,5 km!
Bawiące się dzieci zdecydowanie ucieszy możliwość wyboru między 8 kanałami komunikacyjnymi i łatwą obsługą krótkofalówek przy ich używaniu.

"Odbiór" i funkcje gdzie tylko popatrzysz
Krótkofalówki posiadają funkcje najbardziej zaawansowanych krótkofalówek. Funkcja wyszukiwania ("skanowania") kanałów umożliwia wyszukać wszystkie stacje radiowe na wszystkich kanałach bez konieczności ręcznego przełączania pomiędzy kanałami. Z funkcją zamykania przycisków i "oszczędzania baterii" można używanie krótkofalówek bardzo ułatwić i maksymalizować czas ciągłego używania. Dzięki zasilaniu krótkofalówek za pomocą baterii mikro paluszków można krótkofalówki używać do komunikacji i 2 kolegów mieszkających blisko siebie, krótkofalówki nie są potem zależne do specjalnej ładowarki lub stacji do ładowania.
Do wygodnego używania krótkofalówki posiadają możliwość ustawienia głośności, wskaźnik wyładowania baterii a także praktyczny klips do pasku w celu bezpiecznego przymocowania krótkofalówki do odzieży, plecaka itd.
Pomarańczowe podświetlenie wyświetlacza umożliwia nieograniczone używanie krótkofalówek o jakiejkolwiek porze dnia, i w zupełnej ciemności.

Specyfikacja techniczna

Masa 0.363
Głębokość 6.800
Wysokość 18.500
Szerokość 15.300
Masa 0.165
Głębokość 3.500
Wysokość 15
Szerokość 5.500
Zasięg na otwartej przestrzeni 4000 m
Światło Nie
Rodzaj baterii AAA
Liczba kanałów 8
Wskaźnik niskiego poziomu baterii Tak
Częstotliwość transmisji 446 MHz
Technologia VOX Nie
Regulacja głośności Tak
Skanowanie kanałów Tak

Wideo

Alternatywy

GoGEN Maxipes Fík MAXI VYSILACKY

Krótkofalówki - komplet 2 krótkofalówek, zasięg do 4 km, wybór z 8 kanałów, grupa częstotliwości…