Radio internetowe GoGEN IR167BTW, z BT, APP, FM PLL, białe

Kod produktu: GOGIR167BTW
Radio internetowe WLAN podłączenie, wyświetlacz LCD 2,4 ", Bluetooth, WiFi, DLNA, UPnP, cyfrowy tuner FM, podwójny alarm, prognoza pogody, korektor, moc 14 W

Opis i specyfikacja

Praktyczny partner w wolnym czasie
Dzięki radiu internetowemu Gogen otrzymujesz partnera, który może Cię zabawić i nastroić dobry nastrój na długie godziny. Nowoczesne radio internetowe z możliwością postawienia go praktycznie w dowolnym miejscu w domu, biurze przekona Cię prostym, nowoczesnym wzornictwem i wieloma funkcjami. Sieciowe przesyłanie z WiFi streaming /UPnP/ lub wsparcie odtwarzania playlist za pośrednictwem mediaYou sprawia, że to małe urządzenie staje się dodatkowym towarzyszem.

Odbiór stacji radiowych z całego świata bez potrzeby łączenia się z komputerem
Wystarczy podłączyć radio do sieci WLAN i usłyszysz cały świat. Radio internetowe zapewnia dostęp do stacji radiowych na całym świecie. Stwórz własne konto na stronie www.mediayou.net i dzięki funkcji Moje mediU możesz przeglądać i odtwarzać swoją listę ulubionych stacji. Bezpośrednio w menu odbiornika możesz zająć 20 pozycji, aby ułożyć ulubione stacje radia internetowego.

Aplikacje mobilne do łatwej obsługi
Dla miłośników aplikacji mobilnych polecamy aplikację AirMusic na smartfony, która ułatwia zdalne sterowanie radiem internetowym za pośrednictwem Wi-Fi. Oprócz sterowania radiowego, ta aplikacja może odtwarzać pliki muzyczne z telefonu za pośrednictwem odbiornika.

Dostęp do informacji
Radio internetowe można również nazwać małym centrum informacyjnym. Otrzymasz informacje o pogodzie i prognozie dla 2000 miast świata i informacje finansowe z całego świata.

Bluetooth zrobi z radia głośnik
Urządzenie ma funkcję Bluetooth, która umożliwia tworzenie głośników z radia w celu odtwarzania plików muzycznych z innych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, najczęściej z telefonów komórkowych.
Radio internetowe jest wyposażone w płaski, kolorowy wyświetlacz 6 cm z możliwością ustawienia jasności i wybraniem między trybem czarno-białym lub kolorowym.

Możesz także użyć trzech niezależnych budzików, regulowany korektor, połączenia sieciowego DLNA lub odtwarzania lokalnego radia z automatycznym wykrywaniem bieżącej pozycji.

Radio internetowe: dostęp do stacji radiowych na całym świecie
Centrum mediów: dostęp do multimediów w urządzeniach Plug and Play za pomocą oprogramowania z funkcją transmisji strumieniowej
Centrum informacyjne: dostęp do informacji pogodowych, finansowych lub systemowych
Bluetooth: Bluetooth umożliwia połączenie z innymi urządzeniami
Lokalne radio FM: dostęp do regionalnych stacji radiowych

Specyfikacja:
2,4 "wyświetlacz LCD
Bluetooth V2.1 + EDR
WiFi, DLNA, UpnP
Cyfrowy tuner FM, 20 ustawień wstępnych
Obsługa plików FLAC, MP3, AAC, WMA, WAV
Wyjście USB 5 V / 1
Wyjście słuchawkowe
Moc wyjściowa 2 W X7

Specyfikacja techniczna

Masa 1.940
Głębokość 14
Wysokość 21
Szerokość 33
Masa 1.550
Głębokość 21.500
Wysokość 10.500
Szerokość 25.500
Budzik Tak
Bluetooth Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Pilot w zestawie Tak
Wyświetlacz LCD Tak
Tuner cyfrowy
Zasilanie sieciowe 230V
Zegar Tak
Obsługiwane formaty MP3
Obsługiwane formaty WMA
Obsługiwane formaty FLAC
Obsługiwane formaty WAV
Obsługiwane formaty AAC
Zakres fal FM
Wi-Fi Tak
Power L+R 14 W
Radio internetowe Tak
Typ radia Stołowe