Słuchawki GoGEN HBTM 91B - czarne

Kod produktu: GOGHBTM91B
Słuchawki bezprzewodowe przez głowę, zabudowany mikrofon, regulacja głośności, Bluetooth 4.1, wytrzymanie baterii nawet 15 godź., odejmowany kabel 1,2 m

Opis i specyfikacja

rozwiązanie dla wymagających słuchaczy

GoGEN HBTM91 to nowoczesne słuchawki bezprzewodowe w konstrukcji z obręczą przez głowę, idealne do słuchania muzyki z wszystkich audio urządzeń odtwarzających wspierających technologię Bluetooth lub posiadających Jack 3,5 mm wejście audio. Wytwarzają dobrej jakości dźwięk a oprócz niego będą cię reprezentować i zaawansowanym designem. Nie zależy od tego, jaki styl muzyki jest dla ciebie ten najbardziej ulubiony. Ze słuchawkami Gogen HBTM91 możesz słuchać muzykę jakiegokolwiek rodzaju a nigdy nie będziesz zawiedziony ze złego dźwięku. Czystą reprodukcję muzyki zapewnią dynamiczne głośniki 40mm z zakresem częstotliwości od 20 do 20 000 Hz. Dzięki temu możesz sobie wysmakować wszystkie rodzaje muzyki od rocku aż po muzykę klasyczną. Słuchawki Gogen HBTM91 reprodukują wierny bardzo wyważony dźwięk z czystością wysokich tonów i głębokością basów.

Dzięki integrowanemu mikrofonu możesz słuchawki użyć do przyjmowania rozmów telefonicznych. Przyjąć rozmowę telefoniczną lub zmienić ustawienie głośności przy tym możesz za pomocą elementów sterowania na nauszniku.

Wolność słuchania i poruszania

Szybkie parowanie za pomocą bezprzewodowej technologii zapewni niezawodną i czystą reprodukcję dźwięku z jakiegokolwiek urządzenia wyposażonego w funkcję Bluetooth. Używaj sobie wygody wireless podłączenia przy codziennych aktywnościach i poczucia wolności przy słuchaniu muzyki na odległość nawet 10m. Zmienić piosenkę, głośność, lub przyjmować rozmowy przychodzące można przez naciśnięcie jednego przycisku. Płynnie możesz przechodzić z poszczególnych trybów, słuchania i telefonowania bez konieczności wyjęcia telefonu komórkowego z kieszeni. W zależności od głośności wytrzymają na jedno doładowanie grać około 15 godzin. Wygodna główna część na głowę z regulacją wielkości razem z ekstra miękkimi nausznikami i niskim ciężarem dostosuje się do jakiegokolwiek kształtu głowy a umożliwi komfortowe długotrwałe używanie.

Odejmowany, odporny audio kabel

Jeżeli zamierzasz podłączyć słuchawki do laptopa lub komputera stołowego bez wykorzystywania pojemności zabudowanej baterii do parowania przez Bluetooth, mogą słuchawki działać i jako normalne słuchawki przewodowe. Wystarczy ich podłączyć audio kablem. Kabel jest odejmowany, odporny przeciwko przekręceniu i łamaniu wyposażony w złącze Jack 3,5 mm. W pakowaniu słuchawek znajduje się również kabel do ładowania USB w komfortowym tekstylnym oplecionym wykonaniu.

Kluczowe właściwości:

Bezprzewodowa technologia
Ultra miękkie nauszniki z miękką wykładziną
Wyważenie podanie dźwięku
Zabudowany mikrofon
Regulacja głośności
Masywna wygodna konstrukcja
Wytrzymanie baterii nawet 15 godź.

Własności

 • Bluetooth w 3.0
 • Mikrofon (odbiór połączenia)
 • żywotność baterii do 15 godzin
 • Czas ładowania ok. 2,5 godzin
 • Regulacja głośności
 • Zdejmowany kabel
 • Zakres częstotliwości: 20 - 20 000 Hz
 • Impedancja (przy 1 kHz): 32 Ohm
 • Czułość: 112 dB ± 3 dB
 • Długość kabla: 1,2 m
 • Złącze: Gniazdo stereo 3,5 mm

Kolor: czarny

Specyfikacja techniczna

Masa 0.332
Głębokość 23
Wysokość 5
Szerokość 18.400
Masa 0.210
Głębokość 8
Wysokość 18.500
Szerokość 16.500
Mikrofon Tak
Głośność (dB) 112 dB
Impedancja 32 om
Zakres częstotliwości od 20 Hz
Zakres częstotliwości do 20000 Hz
Rodzaj słuchawek otwarte
Sposób transmisji danych kabel
Sposób transmisji danych bezprzewodowy (Bluetooth)
Długość przewodu 1.2 m
Wykonanie słuchawki na głowę
Regulacja głośności na słuchawkach
Rodzaj złącza jack 3,5mm
Rodzaj złącza bluetooth
Kolor czarny
Nadaje się do sportu Nie
System akustyczny zamknięty
Odłączany przewód Tak
Odbieranie połączeń Tak
Redukcja hałasu Nie
True wireless (TWS) Nie
Słuchawki dla dzieci Nie
Maksymalny czas pracy 15 h
Pomiar tętna Nie
Typ ładowania micro USB

Wideo