Słuchawki bezprzewodowe GoGEN HBTM41WR białe/czerwone

Kod produktu: GOGHBTM41WR
Słuchawki bezprzewodowe nauszne, tuner FM, składane, mikrofon, regulacja głośności, Bluetooth, żywotność baterii do 12 godzin. Przewód 1,2 m, białe

Opis i specyfikacja

Uniwersalne rozwiązanie dla wymagającego słuchacza

GoGEN HBTM41 nowoczesne słuchawki bezprzewodowe z pałąkiem na głowie, idealne do słuchania muzyki z dowolnych urządzeń odtwarzających audio, które obsługują technologię Bluetooth lub posiadają Jack 3,5 mm wejście audio. Wytwarzają wysokiej jakości dźwięk, a ponadto będą Cię reprezentować wyrafinowanym designem. Bez względu na to, jaki styl muzyki jest dla Ciebie najlepszy. Ze słuchawkami Gogen HBTM41 możesz słuchać muzyki dowolnego gatunku i nigdy nie będziesz rozczarowany złym dźwiękiem. Czyste odtwarzanie muzyki zapewniają głośniki dynamiczne 40 mm o zakresie częstotliwości od 20 do 20000 Hz. Dzięki temu można słuchać wszystkich rodzajów muzyki, od rocka do muzyki klasycznej. Słuchawki Gogen HBTM41 reprodukują wierny i bardzo wyważony dźwięk z głębokimi basami i wysokimi tonami.

Słuchaj RADIA i telefonuj!

Gogen HBTM41 to wyjątkowy model ze wbudowanym tunerem FM. Sterowanie radia jest zintegrowane razem z innymi elementami sterowania do prawego nausznika. Ze zintegrowanym mikrofonem słuchawki mogą być również używane do odbierania połączeń przychodzących.

Swoboda ruchu i słuchania

Szybkie parowanie za pomocą technologii bezprzewodowej zapewnia rzetelną i jasną reprodukcję dźwięku z dowolnego urządzenia wyposażonego w funkcje Bluetooth. Korzystaj z zalet łączności bezprzewodowej w codziennych czynnościach i poczuj swobodę podczas słuchania muzyki w odległości do 10 m. Aby zmienić utwór, głośność, lub odebrać połączenie przychodzące wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Gładko można przechodzić z poszczególnych modu trybu, słuchania i rozmowy przez telefon bez konieczności wyciągania komórki z kieszeni. W zależności od głośności po jednym ładowaniu jest sześć godzin zabawy. Szeroka wyściełana część na głowę z regulacją wielkości, wraz z bardzo miękkimi nausznikami dostosowują się do każdego kształtu głowy, umożliwiając wygodne długie używanie.

Zdejmowalny, trwały kabel audio

Jeżeli chcesz podłączyć słuchawki do komputera przenośnego lub stacjonarnego do sparowania przez Bluetooth i bez zużywania wbudowanych baterii, słuchawki mogą służyć jak normalne słuchawki przewodowe. Wystarczy podłączyć kabel audio. Kabel można odłączyć, jest odporny na skręcanie i łamanie wyposażony w Jack złącze 3,5 mm. W opakowaniu słuchawek również można znaleźć kabel USB ładujący w wygodnym oplocie tekstylnym.

Składane i trwałe

Dzięki składanej konstrukcji słuchawki zabrać można ze sobą wszędzie. W walizce zajmują minimum przestrzeni. Ich design z czerwonym elementem z błyszczącego plastiku posiada nowoczesny, młodzieńczy wygląd. Odłączalny przewód o długości 1,2 m ze złączem jack 3,5 mm jest odporny na skręcanie i wygodny w użyciu.

Własności

 • Bluetooth w 3.0
 • Mikrofon (odbiór połączenia)
 • Żywotność baterii do 6 godzin
 • Czas ładowania ok. 3 godzin
 • Tuner FM
 • Regulacja głośności
 • Składana konstrukcja
 • Zdejmowany kabel
 • Zakres częstotliwości: 20-20 000 Hz
 • Impedancja (przy 1 kHz): 32 Ohm
 • Czułość: 105 dB ± 3 dB
 • Długość kabla: 1,2 m
 • Złącze: Gniazdo stereo 3,5 mm

Specyfikacja techniczna

Masa 0.360
Głębokość 9
Wysokość 20.500
Szerokość 17.500
Masa 0.209
Głębokość 8
Wysokość 19.500
Szerokość 20
Mikrofon Tak
Głośność (dB) 150 dB
Impedancja 32 om
Zakres częstotliwości od 20 Hz
Zakres częstotliwości do 20000 Hz
Rodzaj słuchawek otwarte
Sposób transmisji danych kabel
Sposób transmisji danych bezprzewodowy (Bluetooth)
Długość przewodu 1.2 m
Wykonanie słuchawki na głowę
Regulacja głośności na słuchawkach
Rodzaj złącza jack 3,5mm
Rodzaj złącza bluetooth
Kolor biały
Nadaje się do sportu Nie
System akustyczny zamknięty
Odłączany przewód Tak
Odbieranie połączeń Tak
Redukcja hałasu Nie
True wireless (TWS) Nie
Słuchawki dla dzieci Nie
Maksymalny czas pracy 6 h
Pomiar tętna Nie
Typ ładowania micro USB

Wideo

Alternatywy

GoGEN HBTM 41BR (HBTM 41BR)

Słuchawki bezprzewodowe nauszne, tuner FM, składane, mikrofon, regulacja głośności, Bluetooth,…