Słuchawki bezprzewodowe GoGEN HBTM 32P, różowe

Kod produktu: GOGHBTM32P
Bezprzewodowe słuchawki dla dzieci, Bluetooth 4.2, ograniczenie głośności, składana konstrukcja, działanie do 15 godzin, kolor różowy

Opis i specyfikacja

Bezprzewodowe słuchawki GoGEN HBTM32 zostały zaprojektowane, aby spełnić wymagania wszystkich, młodych entuzjastów muzyki. Solidna, składana konstrukcja poradzi sobie z codziennym użytkowaniem, nawet przez bardzo pomysłowe dzieci. Bluetooth w wersji 4.2, zadba o bezprzewodową transmisję z dowolnego nośnika. Słuchawki można w dowolnej chwili sparować z telefonem komórkowym, tabletem, komputerem lub telewizorem. Ich zasięg wynosi nawet do 10 m.

Słuchawki bezprzewodowe GoGEN HBTM32, zaprojektowano z myślą o dzieciach, aby swoim kształtem i ciekawym wzornictwem, przypadły do gustu młodym fanom muzyki. Model ten została wyposażony w ogranicznik głośności, który chroni wrażliwy słuch młodych melomanów. Jednocześnie wydajność słuchawek nie jest stłumiona, a dźwięk jest czysty, z mocnym basem.

Bezpieczeństwo użytkowania jest najważniejsza. Już nie musisz się obawiać zabierania słuchawek np. w dłuższą podróż samochodem lub do samolotu. Pomimo ograniczenia głośności dźwięk jest nadal bardzo dobrej jakości.

GOGEN HBTM32 będą świetnym towarzyszem dla Twoich dzieci, zarówno w trasie, na spacerze, jak i w domowym zaciszu. Już pierwszy rzut oka zachwycają swoimi wersjami kolorystycznymi (różowymi dla dziewczynek i niebieskim dla chłopców), ale także długą żywotnością baterii. Umożliwia ona odtwarzanie muzyki nawet przez 15 godzin. W zależności od zastosowanego zasilacza można je naładować w ciągu zaledwie 2 godzin. Ładowanie odbywa się poprzez wbudowane wejście microUSB.

  • Bluetooth w wersji 4.2
  • Mikrofon (odbieranie połączeń)
  • Żywotność baterii do 15 godzin
  • Czas ładowania: około 2 godziny
  • Kontrola głośności
  • Zakres częstotliwości: 20 - 20 000 Hz
  • Impedancja (przy 1 kHz): 32 Ohm
  • Czułość: 82 dB ± 3 dB

Specyfikacja techniczna

Masa 0.225
Głębokość 16.800
Wysokość 8
Szerokość 19.800
Masa 0.125
Głębokość 7
Wysokość 16
Szerokość 15
Mikrofon Tak
Głośność (dB) 82 dB
Impedancja 32 om
Zakres częstotliwości od 20 Hz
Zakres częstotliwości do 20000 Hz
Rodzaj słuchawek otwarte
Sposób transmisji danych bezprzewodowy (Bluetooth)
Wykonanie słuchawki na głowę
Regulacja głośności na słuchawkach
Rodzaj złącza bluetooth
Kolor różowy
Nadaje się do sportu Nie
System akustyczny zamknięty
Odbieranie połączeń Tak
Redukcja hałasu Nie
True wireless (TWS) Nie
Słuchawki dla dzieci Tak
Maksymalny czas pracy 15 h
Pomiar tętna Nie
Typ ładowania micro USB

Wideo