Cyfrowa ramka na zdjęcia GoGEN FRAME 20 WIFI

Kod produktu: GOGFRAME20WIFI
Ramka na zdjęcia 10,1", Android 6.0, Wi-Fi, dotykowy LCD IPS, 1280 x 800 pxl, 16:9, pamięć wewnętrzna 4,7 GB, gniazdo Micro SD.

Opis i specyfikacja

Sieć społecznościowa dla naszych rodziców i dziadków

Nowoczesna technologia i rozwój świata online niosą ze sobą szereg niepodważalnych zalet. Z drugiej strony należy pamiętać, że nie wszyscy z nich dzielą lub rozumieją te korzyści. Dotyczy to zwłaszcza starszego pokolenia, dla którego korzystanie z komputerów, tabletów czy telefonów komórkowych może być mniej dostępne. Fakt ten nie powinien jednak pozbawiać ich tego, co dla nich najważniejsze.

Kiedy ostatnio drukowałeś zdjęcia swoje i swoich dzieci dla babci? Dziś, kiedy udostępniamy wszystkie zdjęcia i filmy przez sieć komórkową, ten trend stopniowo zanika. Jeśli jednak nie chcesz pozbawiać starszej generacji tych przyjemności, proponujemy eleganckie rozwiązanie – cyfrową ramkę na zdjęcia GoGEN FRAME20WIFI. Dzięki swojej interaktywności można go łatwo opisać jako wyimaginowaną sieć społecznościową.

Zdjęcie z wakacji w kilka sekund

Wystarczy podłączyć ramkę do Internetu za pośrednictwem połączenia Wi-Fi i w prosty sposób udostępnić swoje zdjęcia lub filmy z telefonu komórkowego lub tabletu za pomocą aplikacji Frameo, z dowolnego miejsca na świecie. Nowe zdjęcie lub wideo jest automatycznie dodawane do pokazu slajdów w ramce. Twoi bliscy będą mogli w każdej chwili cieszyć się wiadomościami z wakacji, podróży służbowej lub jeśli mieszkasz po drugiej stronie kraju.

Obsługa ramki jest bardzo prosta. Nowo udostępnione zdjęcia i filmy są automatycznie wyświetlane w pokazie slajdów na dużym ekranie dotykowym IPS o przekątnej 10,1 cala. Wszystko jest zapisane we wbudowanej pamięci 4,7 GB. W razie potrzeby można go rozszerzyć za pomocą karty pamięci Micro SD. Jeśli nie możesz skorzystać z domowej sieci WiFi, możesz ręcznie wgrać zdjęcia i filmy do ramki i uruchomić pokaz slajdów.

Cyfrowa ramka na zdjęcia GoGEN FRAME20WIFI to elegancka alternatywa dla popularnych wcześniej drukowanych zdjęć. Dzięki połączeniu z aplikacją w telefonie komórkowym przesyła również Twoje zdjęcia i filmy niemal w czasie rzeczywistym do salonu Twoich bliskich.

Funkcje:


  • Bezpośrednie udostępnianie zdjęć i filmów z dowolnego miejsca za pomocą telefonu za pomocą Frameo
  • Frameo jest dostępne dla systemów Android i iOS

Dane techniczne:


  • 10,1" dotykowy wyświetlacz LCD IPS
  • Rozdzielczość 1280 x 800 pxl
  • Proporcje obrazu 16: 9
  • Android 6.0
  • WiFi 802.11b / g / n
  • Pamięć wewnętrzna: ok. 4,7 GB wolnej pamięci
  • Gniazdo kart Micro SD


Specyfikacja techniczna

Masa 0.775
Głębokość 19.800
Wysokość 6
Szerokość 29.600
Masa 0.620
Głębokość 11.500
Wysokość 17.500
Szerokość 26.500
Budzik Nie
Format obrazu 16:9
Wewnętrzna pamięć 4,7 GB
Bluetooth Nie
Przekątna ekranu (cale) 10,1
Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 pikseli
Czytnik kart Tak
Wi-Fi Tak
USB Nie
Pilot do zdalnego sterowania Nie
Sposób zasilania Sieciowe 230V
Wbudowane głośniki Nie
Obsługiwane formaty JPG
Obsługiwane formaty PNG
NFC Nie