Słuchawki GoGEN ECM 41B czarne

Kod produktu: GOGECM41B
Słuchawki douszne, mikrofon, regulacja głośności, zakres częstotliwości 20-20 000 Hz, Impedancja 32 Ohm, długość kabla 1,2 m, kolor tytanowy / czarny

Opis i specyfikacja

Ciesz się muzyką na sto procent!

Wysoka moc, dynamiczny dźwięk, atrakcyjny wygląd metaliczny i wytrzymała konstrukcja, to są słuchawki stereo ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem Gogen ECM41. Słuchaj ulubionej muzyki i odbieraj połączenia z nowoczesnych słuchawek dousznych popularnie zwanymi korkami, stworzonymi do szybkiego stylu życia. Ze zintegrowanym mikrofonem i przyciskiem połączenia z regulacją głośności, słuchawki te mogą być używane do słuchania muzyki tak samo dobrze, jak do rozmów telefonicznych Sterowanie jest lekkie i wytrzymałe. Słuchawki doskonale pasują do ucha, a zobaczysz, że są bardzo wygodne. Mają zakres częstotliwości 20-20 000 Hz, co gwarantuje wysoką jakość słuchania wszystkich gatunków muzyki.

Ucho w bawełnie

Model ECM41 jest tak skonstruowany, że dźwięk wpada wprost do ucha. Poduszki silikonowe łatwo dostosowują się do kształtu ucha, są one miękkie i wygodne, po rozciągnięciu ucho napełniają i zapobiegają przenikaniu niepożądanych dźwięków z otoczenia. Jednocześnie zapobiega, aby na zewnątrz było słyszeć, czego słuchasz. Opakowanie zawiera 3 wymienne wkładki do uszu o różnych rozmiarach (małe, średnie, duże), aby pasowały do każdego ucha. Dzieciom i dorosłym, aby doskonale trzymały, nawet podczas uprawiania sportu. Należy wspomnieć również o doskonałym wykonaniu rurek metalowych słuchawek w kolorach metalicznych. Tak samo wykonany jest również 3, 5 mm JACK z pozłacanym złączem.

Słuchawki stworzone do ruchliwego życia

Wytrzymały, płaski, gumowany przewód o długości 1,2 m pozwala nawet na "ostrzejsze" obchodzenie się i ułożenie urządzenia odtwarzającego w odpowiednim miejscu. Dzięki sterowaniu, które przez swoje położenie bezpośrednio służy, jako rozdzielacz prawej i lewej strony, słuchawki mogą być używane, jako Hands-Free, zestaw głośnomówiący. Kabel jest zakończony pozłacanym złączem JACK 3,5 mm, dzięki czemu można używać słuchawek do zdecydowanej większości urządzeń odtwarzających z wejściem audio 3,5 mm, telefonów komórkowych, laptopów, systemów hi-fi, Tabletów PC lub jako odtwarzacza MP3.

Własności

  • Regulacja głośności
  • Mikrofon (odbiór połączenia)
  • Zakres częstotliwości: 20-20 000 Hz
  • Impedancja (przy 1 kHz): 32 Ohm
  • Czułość: 102 dB
  • 3 wyjmowane nauszniki (małe, średnie, duże)
  • Długość kabla: 1,2 m
  • Złącze: Gniazdo stereo 3,5 mm

Kolor: tytanowo-czarny

Specyfikacja techniczna

Masa 0.049
Głębokość 21.100
Wysokość 1.800
Szerokość 7.500
Masa 0.014
Głębokość 1
Wysokość 2
Szerokość 2
Mikrofon Tak
Głośność (dB) 102 dB
Impedancja 32 om
Zakres częstotliwości od 20 Hz
Zakres częstotliwości do 20000 Hz
Rodzaj słuchawek półotwarte
Sposób transmisji danych kabel
Długość przewodu 1.2 m
Wykonanie słuchawki douszne
Regulacja głośności na kablu od słuchawek
Rodzaj złącza jack 3,5mm
Kolor czarny
System akustyczny zamknięty
Odłączany przewód Nie
Odbieranie połączeń Tak
Redukcja hałasu Nie
True wireless (TWS) Nie
Słuchawki dla dzieci Nie
Pomiar tętna Nie

Alternatywy

GoGEN ECM 41G (ECM 41G)

Słuchawki douszne, mikrofon, regulacja głośności, zakres częstotliwości 20-20 000 Hz, Impedancja…