Boombox GoGEN CDM 425 SUBT, CD/MP3/USB/SD/BT, czarny/srebrny

Kod produktu: GOGCDM425SUBT
Radioodbiornik z Bluetooth, CD (CD, CD-R/RW), MP3, LCD, radio FM, 2 x 12,5W, USB, slot dla SD, Line-in, DISCO oświetlenie, equalizer, pilot zdalnego sterowania

Opis i specyfikacja

Włączaj sobie muzykę skądkolwiek

Przenośny mikrosystem GoGEN CDM425 odtwarza nagrania audio z kilku źródeł. Przyrząd jest wyposażony w funkcję Bluetooth, możesz więc przekazywać i odtwarzać na przykład z telefonu komórkowego i korzystać tak z mocnych głośników do słuchania zapisanej muzyki. Za pomocą odtwarzacza CD odtworzysz klasyczne płyty CD, CD-R i przepisywane płyty CD-RW ze wsparciem formatu MP3. Dzięki szerokiej ofercie źródeł audio jest mikrosystem Gogen CDM425 uniwersalnym odtwarzaczem z szerokim zastosowaniem. Muzykę zażyjesz klasycznie i bezprzewodowo, z nowoczesnych mediów i z klasycznych nośników. Sprawą oczywistą jest cyfrowe radio FM z preselekcjami 30 stacji. Muzykę możesz odtwarzać i za pośrednictwem portu USB. Bluetooth odtwarzacz radiowy wspiera format MP3 a muzykę sobie nastroisz za pośrednictwem wstępnie nastawionych equalizerów na Jazz, Rock, Pop lub Klasykę.

Dysko show

Bonusem jest oświetlenie dysko. To umożliwia wspierać audio wrażenie ze słuchanej muzyki także różnokolorowymi efektami na głośnikach mikrosystemu. Do doboru jest z siedmiu kolorów, ewentualnie można korzystać z ich wzajemnych zmian.

Mobilny odtwarzacz

Dzięki praktycznemu uchwytu mikrosystem łatwo się przenosi. Powierzchnia w zamszowym wykonaniu „rubber finisch“ daje przyrządowi nowoczesny piękny wygląd. Dwa wydajne 12,5W głośniki potrafią zrobić porządny huk i rozdźwięczeć i większe pomieszczenie. Wytwarzają wyraźny i czysty dźwięk. Proste intuicyjne sterowanie opanuje każdy, w dodatku uzupełnia go wyświetlacz informacyjny. Ponieważ chodzi o przenośny odtwarzacz, nie musisz być ani w zasięgu gniazdka elektrycznego. Gogen CDM425 można zasilać i za pomocą 8 szt. baterii wielkości LR20, D. Ten ładunek energii wytrzyma 30 godzin eksploatacji, oczywiście przy wyłączonym Disco oświetleniu. Częścią pakowania jest także pilot zdalnego sterowania.

Wyświetlacz LED z niebieskim podświetleniem
BLUETOOTH
Cyfrowy FM tuner, 30 preselekcji
CD mechanika
Odtwarzacz CD, CD-R/RW
Wejście USB (max. 32 GB)
Wejście na SD karty (max. 32 GB)
Line in
Obsługa formatu MP3
ID3 tag
Wstępnie ustawione korektory (FLAT, JAZZ, ROCK, CLASSIC i POP)
Disco oświetlenie
Zdalne sterowanie
Wyjście słuchawkowe
Moc wyjściowa 2 x 12,5 W
Zasilanie ~230 V / 50 Hz lub 8 x duża bateria D*

  • 30 godzin pracy na baterię (testowane przy użyciu baterii GoGEN SUPER ALKALINE podczas odtwarzania z USB, ustawienie głośności maks. na połowę, oświetlenie Disco wyłączone)

Specyfikacja techniczna

Masa 3.990
Głębokość 25.500
Wysokość 24.500
Szerokość 51.500
Masa 3.480
Głębokość 23
Wysokość 20
Szerokość 50
Budzik Nie
Obsługiwane karty pamięci SD Card
Obsługiwane karty pamięci SDHC (SD High-Capacity)
Bluetooth Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Pilot w zestawie Tak
Wyświetlacz LCD Tak
Tuner cyfrowy
Zasilanie sieciowe 230V
Zasilanie bateria D
Zegar Nie
Podbicie basów Tak
Odtwarzanie mediów Pamięć USB
Odtwarzanie mediów napęd CD
Odtwarzanie mediów wejście AUX
Obsługiwane formaty MP3
Zakres fal FM
Power L+R 25 W
Radio internetowe Nie
Typ radia Przenośne

Wideo